Dachy płaskie Wrocław - termoDach

Opublikowano na 20/08/2018
Zmodyfikowano 20/08/2018
Opublikowany przez termoDach
Oglądane przez 57 ludzi
#20
Proszę o kontakt

Opis przedmiotu

Świadczymy usługi z zakresu wykonawstwa dachów płaskich oraz tarasów z membrany PVC i EPDM. Zajmujemy się także serwisem oraz remontami i modernizacją pokryć dachowych. W zakresie serwisu proponujemy Państwu usługę odśnieżania oraz przeglądu.


Nasza oferta jest bardzo rozbudowana. Polecamy Państwu wykonanie wysokiej jakości dachów eksponowanych, balastowych, odwróconych czy zielonych.


Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu izolacji z membrany PVC. Nasza kadra pracownicza to zespół specjalistów, którzy odbyli liczne szkolenia u producentów. Dzięki temu pracownicy termoDach są gwarancją świadczenia usług na najwyższym poziomie. Wykonywane przez nich pokrycia dachowe są niezwykle wytrzymałe i odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, na przykład ścieranie czy rozrywanie.


Gwarantujemy nie tylko wysoką jakość dachów, ale także profesjonalną obsługę klienta. Zapewniamy Państwu fachowe doradztwo i pomoc naszych specjalistów.


Zobacz więcej→ https://termodach.pl/oferta/dachy-plaskie/wroclaw/

Lokalizacja

Kraj
Polska
Region
dolnośląskie
Miasto
Wisznia Mała
Adres
Ul. Nowa 19a, Szewce

Recenzja i opinie na temat Dachy płaskie Wrocław - termoDach(0)

  Bądź pierwszy i przeczytaj opinię

  Dodaj nową opinię

  Opublikuj wszelkie pytania lub doświadczenia związane z tym przedmiotem lub sprzedawcą. Wszystkie komentarze są moderowane
  Prawdziwe nazwisko lub nazwa użytkownika
  Nie zostaną opublikowane
  Recenzja, opinia lub pytanie
  *
  To pole jest wymagane
  Wyczyść