Etui na Huawei Mate 10 Lite

Opublikowano na 03/10/2018
Opublikowany przez Etuistudio
Oglądane przez 206 ludzi
#48
Proszę o kontakt

Opis przedmiotu

Zapraszamy do zapoznania się z dużą ofertą różnorodnych etui na telefon oraz tablet dostępnych w naszym sklepie internetowym etuistudio.pl. Kolorowe nadruki, z wizerunkiem zwierząt, luksusowych modeli aut, dalekich podróży lub zabawne motywy znane z popkultury - oferta jest naprawdę duża! W naszym sklepie internetowym znajdują się eleganckie etui wykonane ze skóry oraz elastyczne etui wykonane z silikonu, plastiku lub gumy.


Prezentujemy etui, które sprawdzą się na telefony: iPhone, Huawei, Samsung, Xiaomi i wiele innych. Jeśli masz swój pomysł na ciekawą obudowę lub chcesz ozdobić telefon zdjęciem swojego kotka, zaprojektuj etui z własnym zdjęciem lub grafiką w naszym kreatorze online. Obudowy od etuistudio.pl są nie tylko estetyczne, ale również spełniają funkcję ochronną - zabezpieczają przed porysowaniem i stłuczeniem. Zmieniając obudowę w szybki sposób zmienisz wygląd swojego telefonu!


Zobacz więcej→ https://etuistudio.pl/5218-etui-na-huawei-mate-10-lite

Lokalizacja

Kraj
Polska
Region
małopolskie
Miasto
Limanowa
Adres
Marszałkowicza 8

Recenzja i opinie na temat Etui na Huawei Mate 10 Lite(0)

  Bądź pierwszy i przeczytaj opinię

  Dodaj nową opinię

  Opublikuj wszelkie pytania lub doświadczenia związane z tym przedmiotem lub sprzedawcą. Wszystkie komentarze są moderowane
  Prawdziwe nazwisko lub nazwa użytkownika
  Nie zostaną opublikowane
  Recenzja, opinia lub pytanie
  *
  To pole jest wymagane
  Wyczyść