Obrabiarki do metalu - Adriatech

Opublikowano na 10/08/2018
Opublikowany przez Adriatech
Oglądane przez 49 ludzi
#8
Proszę o kontakt

Opis przedmiotu

Jesteśmy specjalistycznym sklepem narzędziowym. Naszą specjalizacją są narzędzia stolarskie, jednak zajmujemy się też dystrybucją wielu innych produktów. Oferujemy między innymi dłuta i akcesoria rzeźbiarskie, imadła, ostrzałki, elektronarzędzia i osprzęt do elektronarzędzi, narzędzia warsztatowe i budowlane, narzędzia ogrodowe.


Zajmujemy się sprzedażą najlepszych narzędzi, od renomowanych producentów. Posiadamy w sprzedaży produkty takich cenionych marek jak na przykład PFEIL, Narex, Kirschen, Stanley, Wolfcraft, YORK, MHG, Piher, CMT.


Nasza oferta skierowana jest do klientów biznesowych i prywatnych. Polecane przez nas narzędzia to świetna propozycja zarówno dla profesjonalnych stolarzy czy rzeźbiarzy, jak i domowych majsterkowiczów, hobbystów.


Klientom naszego sklepu zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie zakupu właściwych narzędzi.Sprawdź: https://www.adriatech.pl/440-obrabiarki-do-metalu

Lokalizacja

Kraj
Polska
Region
dolnośląskie
Miasto
Kiełczów
Adres
Wrocławska 19b

Recenzja i opinie na temat Obrabiarki do metalu - Adriatech(0)

  Bądź pierwszy i przeczytaj opinię

  Dodaj nową opinię

  Opublikuj wszelkie pytania lub doświadczenia związane z tym przedmiotem lub sprzedawcą. Wszystkie komentarze są moderowane
  Prawdziwe nazwisko lub nazwa użytkownika
  Nie zostaną opublikowane
  Recenzja, opinia lub pytanie
  *
  To pole jest wymagane
  Wyczyść